Jakie są inne opcje dla ludzi, którzy tracą włosy? – Zatrzymaj łysienie

Jakie są inne opcje dla ludzi, którzy tracą włosy?

Jakie są inne opcje dla ludzi, którzy tracą włosy? Jakie są inne opcje dla ludzi, którzy tracą włosy?

Istnieje wiele opcji i alternatywnych zabiegów kosmetycznych dla wyeliminowania wypadania włosów. Niektóre z nich są wymienione tutaj i obejmują proszki do włosów, treski (doczepiki), peruki syntetyczne i z ludzkich włosów, zabiegi laserowe i chirurkiczne.

Proszki z włukien włosów: Są barwione i wyglądają jak puder, a działają na zasadzie kamuflażu. Te posypki mają szczególne właściwości, które pozwalają im „dołączyć” do włosów naturalnych i dzięki temu dac im bardziej pełny wygląd. Toppik jest jednym z producentów tego typu proszków, można go znaleźć w internecie. Te kosmetyki są dość tanie i dostępne bez recepty – i całkiem bezpieczne. Może to być stosowane jako dodatek do takich zabiegów medycznych jak Rogeine, Propecia czy transplantacja włosów – i są one doskonałym środkiem tymczasowym na specjalne okazje.

Doczepiki: Szybkim sposobem na bujną czuprynę jest doczepienie sobie tresek. Są one przeważnie doczepiane do ludzkich włosów i mają kolor zbliżony do naturalnego. Jakość doczepek wacha się znacząco od ich ceny. Poza tym warto też dodać, że treski potrafią się rozluźniać i rozciągać.Jakie są inne opcje dla ludzi, którzy tracą włosy?

Operacja lub przeszczep włosów: chirurgiczne przywrócenie włosów obejmuje różne rodzaje ich transplantacji od przeszczepienia ich z tyłu głowy na jej przud do chirurgicznego zmniejszenia skalpu. Zabiegi przeszczepu poprawiły się znacznie w ostatnich latach. Mogą tworzyć znacznie bardziej atrakcyjne i naturalnie wyglądające rezultaty, niż te które były uzyskiwane przez starsze metody (pozostawiające na głowie coś na kształt szachownicy). Wiele osób po przeszczepach, podejmuje się Propercia, aby utrzymać lub zachować swoje efekty.Rozważając przeszczep sprawdź referencje i doświadczenie chirurga. Micrografts to tylko niektóre z najnowszych technik, w którym chirurg przeszczepia jeden lub dwa mieszki włosowe. Przeszczep włosów może być bardzo kosztowny i rozciągnięty w czasie. Koszt takiego przeszczepu to 1000- 20000 dolarów w zależności od ilości przeszczepionych włosów. Przeważnie przeszczepie się 500 włosów na raz.

We will be happy to hear your thoughts

Zostaw komentarz